Prodej administrativní budovy

Fotogalerie

Název projektu

Prodej administrativní budovy

Rekonstruovaný administrativní objekt se nachází v blízkosti centra města Krnova, v lokalitě s výbornou dopravní dostupností - na hlavním silničním tahu. U objektu je k dispozici dostatečná parkovací kapacita. Objekt je určen k prodeji či pronájmu. V letech 2013 - 2014 prošla budova rekonstrukcí zaměřenou na opatření, která vedla k úsporám energií v provozu budovy (hodnocení úrovně energetického hospodářství jako stupeň "C" - vyhovující).

Suterén - sklep si zachoval ducha místa historické budovy z konce 19. století. Může sloužit např. jako stylová kavárna, vinárna nebo restaurace či jako wellness centrum.

Přízemí je z hlediska dispozičního řešení tvořeno z místností, které přinášejí nejen možnost využití jako celku, ale také možnost samostatného podnikání více subjektů.

1. patro je v současnosti využíváno jako výukové prostory společnosti EDUCO CENTRUM s.r.o. Místnosti mohou sloužit pro pořádání vzdělávacích seminářů nebo jako kancelářské prostory.

2. patro tvoří především velký otevřený prostor (open space), který doplňují další tři kancelářské místnosti, kuchyňka, sociální zázemí a dvě technické místnosti.

Součástí objektu je rovněž střešní terasa s výhledem na město o ploše 34 m² a zahrada o velikosti 560 m². K budově přiléhá vydlážděná plocha pro parkování vozidel s výjezdem automatickou branou s dálkovým ovládáním. Celková plocha pozemků je 1320 m².

Nabídka budovy k prodeji/pronájmu neznamená ukončení činnosti společností EDUCO CENTRUM s.r.o. a EDVIA, zapsaný ústav rozvoje lidských zdrojů, ani jejich přesun na jinou adresu.

Bližší informace naleznete zde.