Kariéra

Do našeho kolektivu hledáme kolegu/kolegyni na pozice:

Administrativního pracovníka

Popis pracovní pozice:

  • příprava a administrace vzdělávacích programů,
  • komunikace s cílovou skupinou, s lektory a dalšími aktéry,
  • stará se o organizační, provozní a administrativní záležitosti firmy
  • příprava dokumentace a zpráv,
  • organizace jednoduchých procesů s návaznostmi na další procesy a děje
  • vykonávání opakovaných administrativních prací podle určených postupů anebo instrukcí.

Typ pracovního úvazku: plný

Plat: 18.000 Kč / měsíc

Místo zaměstnání: Revoluční 45, Krnov, budova vzdělávacího a komunitního centra

Pracovní doba: ranní směny

Nabízíme příjemný malý kolektiv, stálé pracovní místo, možnost osobního a kariérního růstu, notebook, firemní telefon a tarif + další benefity.

Požadujeme: aktivní, komunikativní osobnost, flexibilitu, schopnost volit priority, pečlivost v administrativě, min. SŠ s maturitou, znalost práce s PC na velmi dobré uživatelské úrovni, místo je vhodné i pro absolventy.

Nástup: 16. 8. 2021

Životopis s motivačním dopisem prosím posílejte do 20. 7. 2021 na email: kariera@educocentrum.cz

Další: bližší informace budeme sdělovat při výběrovém řízení. Těšíme se na Vás :-).